فهرست

اخبار شهرستان‌ها
با مجوز نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

دومین سالن مطالعه عمومی ویژه خواهران در شهر سمنان راه‌اندازی شد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان باهدف اعطای مجوز، از سالن مطالعه عمومی آرمان بازدید و با مدیرمسئول و مؤسس این سالن دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به همراه محسن عزیزی منش، رییس اداره امور کتابخانه‌ها و همکاری‌ها؛ محمد مرادی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان؛ فاطمه مداح، کارشناس امور همکاری‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان و جمعی از کارکنان با سرکار خانم پروین شرفیه مدیرمسئول و مؤسس سالن مطالعه عمومی آرمان و دیگر کارکنان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.
طاهریان ضمن عرض تبریک و خدا قوت بابت تلاش‌های به‌عمل‌آمده برای تأسیس پانسیون مطالعاتی گفت: مطالعه جزء لاینفک زندگی و عامل مؤثر در موفقیت انسان است، دومین سالن مطالعه عمومی باهدف ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در شهر سمنان به بهره‌برداری رسیده است که ان‌شااله با افتتاح این سالن بتوان شاهد رشد و ارتقای فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در شهر سمنان باشیم.
وی با اشاره به روند رو به رشد آغاز فعالیت رسمی سالن مطالعه در استان سمنان از ابتدای سال جاری گفت: با توجه به درخواست مراجعین و همچنین افزایش تقاضای ایجاد فضاهای مطالعاتی از سوی مردم، راه‌اندازی این قبیل سالن‌های مطالعه می‌تواند گامی مؤثر و مفید در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه باشد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان افزود: پانسیون مطالعاتی ابن‌سینا در شهر سمنان، اولین سالن مطالعه دارای مجوز نهاد کتابخانه‌های عمومی در استان است و ا‌نشاا... مجوز دوباب سالن مطالعه دیگر نیز به زودی اعطاء می شود.

گفتنی است، در این دیدار، مجوز بهره‌برداری سالن مطالعه عمومی آرمان در سمنان با مساحت 300 مترمربع و با ظرفیت پذیرش 40 نفر ویژه خواهران در خیابان دوم پست به پروین شرفیه مدیرمسئول و مؤسس این سالن اهدا شد.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ