فهرست

اخبار شهرستان‌ها
با هدف تسریع در جابه‌جایی دو کتابخانه عمومی در استان سمنان صورت پذیرفت؛

بازدید معاون مدیرکل عمرانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از کتابخانه‌های عمومی آیت ا.... فیض سرخه‌ای و سلمان فارسی

معاون مدیرکل عمرانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف رفع موانع و تسریع در جابه‌جایی کتابخانه‌های عمومی آیت ا...فیض سرخه‌ای شهرستان سرخه و سلمان فارسی شهرستان مهدی‌شهر، از این دو کتابخانه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد مستوفی، معاون مدیرکل عمرانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به همراه محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ محسن عزیزی منش، رییس اداره امور کتابخانه‌ها و همکاری‌ها و مهدی ضمیری، کارشناس عمرانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از ساختمان کتابخانه‌های عمومی آیت ا... فیض سرخه‌ای در شهرستان سرخه  و سلمان فارسی در شهرستان مهدی‌شهر بازدید کرد و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.
طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در این بازدید ضمن قدردانی از حضور معاون مدیرکل عمرانی نهاد، گفت: کمیت و کیفیت کتابخانه‌های عمومی نماد توسعه فرهنگی در هر جامعه محسوب می‌شود و با توجه به جمعیت شهرستان‌های سرخه و مهدی‌شهر و تعداد کتابخانه‌های عمومی موجود در این دو شهرستان و همچنین درخواست‌های مکرر مردم، تسریع در جابه‌جایی این دو کتابخانه، بسیار ضروری و حائز اهمیت است.
مستوفی معاون مدیرکل عمرانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور نیز پس از بازدید از بخش‌های مختلف این دو ساختمان و شنیدن توضیحات مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، بیان کرد: کتابخانه‌ی هر شهر مرجع حضور اندیشمندان، فرهیختگان، پژوهندگان و نویسندگان همان منطقه است و باید هر چه زودتر کارهای جابه‌جایی کتابخانه‌های عمومی آیت ا... فیض سرخه‌ای شهرستان سرخه و سلمان فارسی شهرستان مهدی‌شهر به پایان برسد. لازم به ذکر است در جریان بازدید از کتابخانه آیت‌اله فیض سرخه، دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر و انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرخه نیز حضور داشتند.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ