فهرست

اخبار شهرستان‌ها
هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛

غبارروبی و گل باران مزار شهدای دفاع مقدس دامغان

هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهیدان جنگ تحمیلی مراسم غبارروبی و گل باران مزار شهدا با حضور مسئولین و کارکنان ادارات شهرستان دامغان در فردوس رضای دامغان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، مراسم غبارروبی و گل باران مزار شهدای جنگ تحمیلی با حضور علی‌اکبر علیزاده، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی؛ مهدی بندر آبادی، فرماندار شهرستان دامغان؛ حجت‌الاسلام حسن رستمیان، امام جمعه دامغان؛ سرهنگ تقی پور، فرمانده سپاه ناحیه دامغان؛ سید محمد تقوی، شهردار دامغان؛ آزاده امینیان، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان؛ و سایر مسئولان شهرستان و کارکنان ادارات و جمعی از بسیجیان در گلزار فردوس رضای دامغان برگزار شد.
علی‌اکبر علیزاده، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بیان رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان بزرگ اسلام، امنیت و آسایش امروز را مرهون خون شهدا و جان‌فشانی‌های جانبازان و آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس دانست و افزود: امروز جبهه اسلامی برای زنده نگه‌داشتن اسلام و نام شهدا، باید به مبارزه با زورگویان و گردنکشان بپردازد. دشمن با تمام قوا سعی در تخریب نسل جوان نموده و با ایجاد فضای مجازی ناامن زمینه را برای منحرف کردن ذهن جوانان ما فراهم کرده است.
 وی تصریح کرد: امروز به یاری خداوند و با استفاده از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و با شرکت همه‌جانبه در جهاد تبیین، می‌توانیم توطئه‌های شیاطین بزرگ غرب ازجمله رژیم صهیونیستی و آمریکا را خنثی نماییم.
در ادامه نیز مراسم با گل باران مزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان پایان یافت.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ