فهرست

اخبار شهرستان‌ها
باهدف انجام واکنش‌های سریع و منطقی در زمان حادثه انجام شد؛

آموزش کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی در شهرستان میامی

آموزش کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی ویژه کتابداران شهرستان میامی باهدف ارتقای سطح آمادگی و انجام واکنش‌های سریع و منطقی در زمان حادثه در سالن جلسات کتابخانه الغدیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، کمال ترابیان، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی از برگزاری دوره آموزشی امداد و کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی در شهرستان میامی خبر داد.


کمال ترابیان رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی در این خصوص گفت: در راستای ارتقای سطح آمادگی و انجام واکنش‌های سریع و منطقی در زمان حادثه، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی با همکاری جمعیت هلال‌احمر این شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه آموزش کمک‌های اولیه برای همکاران نموده است. این کارگاه آموزشی در قالب یک دوره 22 ساعته در دو روز کاری و در دو نوبت برگزارشده است.
ترابیان افزود: در این کارگاه شرکت‌کنندگان با اصول اولیه امداد و نجات در سوانح اعم از سوختگی، شکستگی، خفگی، CPR و ... آشنا می‌شوند. در پایان دوره از شرکت‌کنندگان آزمون عملی و کتبی به عمل می‌آید و به قبول‌شدگان از طرف هلال‌احمر گواهی پایان دوره آموزشی صادر می‌گردد. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ