فهرست

اخبار شهرستان‌ها
کام کودکان مهدی‌شهری با کتاب شکرین شد؛

ویژه‌برنامه‌های هفته کودک در کتابخانه عمومی شهید محسن فخری زاده شهرستان مهدی‌شهر

اداره کتابخانه‌های شهرستان مهدی‌شهر هم‌زمان با فرارسیدن روز جهانی کودک در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، با اجرای ویژه‌برنامه‌هایی برای کودکان و نوجوانان کام اعضا کودک کتابخانه شهید فخری زاده را شکرین کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهدی‌شهر هم‌زمان با فرارسیدن روز جهانی کودک در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی به ویژه برای کودکان و نوجوانان با همکاری کتابداران کتابخانه عمومی شهید محسن فخری زاده، اقدام به اجرای برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی ازجمله: نقاشی انگشتی، قصه‌گویی، بلند خوانی، جمع خوانی، پخش انیمیشن، بازی با اسباب‌بازی، کاردستی، برپایی نمایشگاه کتاب و ... در این کتابخانه کرد.
سیده نجمه سیادتی سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اظهار داشت: کودکان امروز، مدیران آینده این کشور هستند و توجه به کودکان به معنای ساخت آینده کشور است.
وی گفت: آشنا ساختن نونهالان و کودکان با کتاب و کتابخانه و علاقه‌مند کردن آنان به مطالعه ازجمله اهداف بزرگ کتابخانه‌های عمومی شهرستان است.
سیادتی افزود: بخش کودک کتابخانه‌ها نقش محوری در ارتقاء سطح مطالعه در جامعه دارند و باید این بخش از کتابخانه‌ها علاوه بر کار اصلی که همان امانت کتاب است، فراتر روند و نسبت به برگزاری فعالیت‌های جنبی و مفرح در حوزه کودکان اقداماتی خلاقانه‌تری ارائه دهد.