فهرست

اخبار شهرستان‌ها
به ریاست معاون فرماندار؛

انجمن كتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان تشکیل جلسه داد

سومین جلسه انجمن كتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان به ریاست احمد لهردی معاون فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سومین جلسه انجمن كتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان با حضور حجت‌الاسلام جلیل شریفی‌نیا، امام جمعه آرادان؛ احمد لهردی، معاون فرمانداری شهرستان آرادان؛ سید عباس سجادی، شهردار آرادان؛ ابراهیم مونسان، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان؛ امین امیری، رییس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی؛ علی غفوریان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ حمید عربی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان آرادان؛ هادی خشنود رییس شورای اسلامی شهرستان آرادان و دیگر اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی در سالن شهید سلیمانی فرمانداری آرادان برگزار شد.
احمد لهردی معاون فرمانداری شهرستان آرادان در ابتدای این جلسه با اشاره به اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی گفت: جامعه‌ای به سمت توسعه و پیشرفت حرکت می‌کند که زیرساخت‌های لازم فرهنگی آن از قبل برنامه‌ریزی‌شده باشد.


احمد لهردی بابیان اینکه توسعه کتاب و کتاب‌خوانی نیازمند مساعدت و همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی است از تمامی نهادهای فرهنگی و اجرایی شهرستان خواست تا برای تحقق این امر همکاری‌های لازم را با یکدیگر داشته باشند.
حجت‌الاسلام جلیل شریفی‌نیا امام جمعه آرادان نیز ارزش کار جهادی را از دیدگاه اسلام بسیار اساسی و مهم است ارزیابی کرد و افزود: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان می‌تواند با برگزاری کارگاه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی، گام بلندی در امر آموزش و ترویج فرهنگ مطالعه بردارد.
در ادامه ابراهیم مونسان رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان نیز ضمن بیان مطالبی در خصوص انجام فعالیت‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان افزود: با توجه به بازگشایی مدارس فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌ها نیز پربارتر و با حضور مخاطبان بیشتری اجرا خواهد شد.
 مونسان همچنین خواستار همکاری و تعامل بیش از پیش آموزش و پرورش با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان شد.
 در پایان نیز اعضای انجمن به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ