فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در راستای ایجاد شورونشاط اجتماعی صورت گرفت؛

برگزاری ویژه‌برنامه حال خوب با کتاب در کتابخانه عمومی شهید فهمیده آرادان

ویژه‌برنامه حال خوب با کتاب در راستای ایجاد شورونشاط اجتماعی در کتابخانه عمومی شهید فهمیده آرادان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ ابراهیم مونسان، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان؛ از برگزاری ویژه‌برنامه «حال خوب با کتاب» با همکاری اداره ورزش و جوانان آرادان و موسسه پیک ترنم زندگی و با حضور جمعی از دانش آموزان ورزشکار  این شهرستان در کتابخانه عمومی شهید فهمیده خبر داد.
ابراهیم مونسان در این جلسه بابیان اینکه روح سالم در بدن سالم است، توضیحاتی در خصوص چگونگی ثبت‌نام ورزشکاران در کتابخانه‌های عمومی و همچنین تعامل مستمر و سازنده با هیئت‌های ورزشی ارائه داد و از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان آرادان که در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی اداره کتابخانه‌های عمومی قدم برمی‌دارند قدردانی کرد.


وی افزود گسترش همکاری‌ها با اداره ورزش و موسسه پیک ترنم زندگی را در ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی بسیار مؤثر دانست و افزود: باز شدن پای ورزشکاران به کتابخانه‌های عمومی می‌تواند به توسعه کتاب و کتاب‌خوانی کمک به سزایی نماید.
برگزاری کارگاه سلامت روان، اجرای تئاتر، برگزاری مسابقه دارت، طناب‌کشی، معرفی تازه‌های کتاب و بازدید و عضویت ورزشکاران از کتابخانه ازجمله برنامه‌هایی بود که در این جلسه انجام شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ