فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در آستانه هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران؛

بخش کودک کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) سمنان بازگشایی شد

در آستانه هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، بخش کودک کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) با حضور محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان و محمد مرادی رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در مراسم بازگشایی بخش کودک، ضمن تقدیر از والدین، مربیان و کتابداران گفت: مهم‌ترین اصول جذب مخاطبان به کتابخانه، زیباسازی و شاداب سازی محیط آن است که این امر به صورت خاص برای قشر کودک و نوجوان باید با حساسیت و تلاش بیشتری انجام شود و نمود عینی این امر، وجود بخش کودک جذاب و بانشاط در کتابخانه‌هاست.

                                          
محمد مرادی ريیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان نيز گفت: بخش کودک کتابخانه نقش مهمی در علاقه‌مند کردن کودکان به مطالعه ایفا می‌کند و به همین منظور اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان، بهسازی، زیباسازی، ساماندهی و تجهیز بخش کودک کتابخانه‌ها را از سال گذشته آغاز کرده است.
فائزه کوهساریان مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) هم در مراسم بازگشایی بخش کودک اين کتابخانه، گفت: مفروش کردن کف، رنگ‌آمیزی کامل اتاق، نصب طرح‌های کودکانه، نصب تلویزیون، تهیه رومیزی و خرید تزئینات از فعالیت‌های انجام‌شده در این بخش است.

                 
گفتني است؛ اختتامیه کارگاه‌های آموزشی کتابخانه‌ی عمومی امام خمینی (ره) با حضور مربیان و هنر آموزان، اجرای برنامه‌های شاد و مفرح برای کودکان، برگزاری مسابقه و اهدای جایزه از دیگر برنامه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان در این روز بود.

                
                 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ