فهرست

اخبار شهرستان‌ها
با همکاری اداره شهر دوستدار کودک شهرداری؛

تجربه یک روز شاد برای اعضای کتابخانه امام خمینی (ره) سمنان در هفته کتاب و کتاب‌خوانی

به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی یک روز شاد برای اعضای کتابخانه امام خمینی (ره) سمنان و با همکاری اداره شهر دوستدار کودک شهرداری رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، فائزه کوهساریان، مسئول کتابخانه امام خمینی (ره) سمنان دراین‌باره گفت: این ویژه‌برنامه با عنوان «یک روز خوب در کتابخانه» باهدف فراهم آوردن زمینه آشنایی دانش‌آموزان با کتاب و محیط کتابخانه و ترویج فرهنگ مطالعه به مناسبت هفته کتاب تدارک دیده‌شده است.


کوهساریان افزود: ویژه‌برنامه یک روز خوب در کتابخانه با مشارکت مدارس و با همکاری اداره شهر دوستدار کودک شهرداری برگزار و در آن گروهی از دانش‌آموزان از بخش‌های مختلف کتابخانه بازدید و با خدمات متنوع آن بیشتر آشنا می‌شوند.
وی ادامه داد: دانش آموزان در این برنامه در کارگاه آموزشی که توسط اساتید مجرب تدریس می‌شود شرکت و با نحوه صحیح مطالعه آشنا می‌شوند.
مسئول کتابخانه امام خمینی (ره) افزود: طرح سؤال از دانش‌آموزان در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و اهدای جایزه به نفرات برتر بخش دیگری از این بازدید گروهی بوده است.


عضویت رایگان در کتابخانه، دوستی با یار مهربان، قصه‌گویی، شعرخوانی و نقاشی برای کودکان به صورت حضوری توسط سارا علایی؛ قصه گوی برتر استانی و مانی محجوب؛ داستان‌نویس و کاریکاتوریست حوزه کودک از دیگر برنامه‌هایی است که در کتابخانه امام خمینی (ره) به مناسبت این هفته برگزارشده است.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ