فهرست

اخبار شهرستان‌ها
رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان در دیدار با معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای؛

شناسایی دغدغه‌های مردم در امر کتاب‌خوانی مقدمه برنامه‌ریزی جهت افزایش رشد مطالعه است

محمد مرادی در دیدار با معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای بر شناسایی دغدغه‌های مردم در امر کتاب‌خوانی و برنامه‌ریزی جهت افزایش رشد مطالعه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد مرادی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سمنان؛ هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی با حضور در کتابخانه شهید عباس دانشگر شرکت برق منطقه‌ای سمنان از تلاش‌های این شرکت در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی تقدیر و تشکر کرد.
مرادی در این دیدار که با حضور معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای سمنان و تعدادی از مدیران و کارشناسان برگزار شد، گفت: به منظور تشویق و جلب مخاطبین به مطالعه و کتاب‌خوانی، باید امکان دسترسی آسان به کتاب برای سلایق مختلف وجود داشته باشد.


وی ضمن اعلام آمادگی به منظور همکاری و تمایل بیشتر در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، شناسایی دغدغه‌های مردم در امر مطالعه را مقدمه برنامه‌ریزی جهت افزایش رشد سرانه کتاب‌خوانی برشمرد و افزود: با توجه به شرایط حال حاضر جامعه و وجود سرگرمی‌های متعدد در فضای مجازی، باید با روش‌های جدید و خلاقانه مردم را تشویق به کتاب خواندنی کرد.
همچنین در این دیدار علیرضا امینیان معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای سمنان با تبریک هفته کتاب و کتاب‌خوانی گفت: این شرکت سعی نموده است زمینه‌های تشویق کارکنان به مطالعه را فراهم آورد.
وی با اشاره به فعالیت‌های این شرکت گفت: اختصاص فضای لازم برای کتابخانه شهید دانشگر، جمع‌آوری کتاب با موضوعات مختلف فنی و عمومی و برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی برای کارکنان از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در عرصه فرهنگ‌سازی در سال اخیر بوده است.
 در پایان نیز از زحمات جناب آقای فدایی اسلام کتابدار کتابخانه شهید عباس دانشگر با اهداء لوح یادبودی تقدیر به عمل آمد.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ