فهرست

اخبار شهرستان‌ها
هم‌زمان با گرامیداشت سی و امین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی؛

آیین رو نمایی از دو کتاب «داستان‌های وفا» و «آموزش و پرورش نوین» در دامغان برگزار شد

هم‌زمان با گرامیداشت سی و امین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی، آیین رو نمایی از دو کتاب «داستان‌های وفا» و «آموزش و پرورش نوین» در شهرستان دامغان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، آزاده امینیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان از برگزاری آیین رونمایی از 2 کتاب «داستان‌های وفا» نوشته دانش‌آموز نوجوان وفا میرابی و کتاب «آموزش و پرورش نوین» نوشته سید محمدعلی تقوی، با حضور نویسندگان و جمعی از اهالی فرهنگ دوست دامغانی، در سالن جلسات اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان خبر داد.


آزاده امینیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان در حاشیه برگزاری این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور نویسندگان نوجوان و جوان در شهر دامغان گفت: شناسایی و معرفی استعدادهای برتر شهرستان در زمینه‌های فرهنگی اقدامی است که موجب تشویق سایر دانش‌آموزان و دانشجویان می‌شود تا شاهد پیشرفت‌های روزافزون و خلق آثاری برجسته با موضوعات مختلف در دامغان باشیم.
در ادامه هر یک از نویسندگان به توضیح مختصری از کتاب و نحوه گردآوری آثار خود پرداخته و در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر و از این نویسندگان تجلیل به عمل آمد.