فهرست

اخبار شهرستان‌ها
به همت کتابداران شهرستان دامغان؛

میز خدمت اداره کتابخانه‌های عمومی دامغان در میعادگاه نماز جمعه برپا شد

به همت کتابداران شهرستان دامغان میز خدمت اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در میعادگاه نماز جمعه برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در حاشیه برگزاری نماز جمعه شهر دامغان، میز خدمت باهدف افزایش عضویت و سرانه مطالعه و همچنین پاسخگویی به مخاطبان و معرفی خدمات اداره کتابخانه‌های عمومی دامغان با حضور آزاده امینیان، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان و جمعی از کتابداران و مسئولین کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برگزار و پرسش‌ها و درخواست‌های مراجعین مورد رسیدگی قرار گرفت.
آزاده امینیان رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان در این خصوص گفت: میز خدمت تدبیر مهمی است که در این مکان فرصت ارتباط بی‌واسطه مردم با مسئولین را فراهم می‌کند.


امینیان با اشاره به اینکه میز خدمت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان باهدف تقویت ارتباط مردم با کتابخانه‌های و پاسخگویی به مشکلات آن‌ها برپاشده گفت: افزایش عضو در کتابخانه‌ها و ارتقا سرانه مطالعه در شهرستان جزو وظایف ذاتی این اداره است و تمام تلاشمان را در این رابطه انجام خواهیم داد.
رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان تصریح کرد: این اقدام با هماهنگی دفتر امام جمعه دامغان انجام و با استقبال خوب نمازگزاران حاضر در نماز جمعه مواجه شد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ