فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در ادامه برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی در استان؛

برپایی میز خدمت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ شاهرود در محل نماز جمعه

هم‌زمان با فرارسیدن سی‌امین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ شاهرود به همراه کتابداران کتابخانه 22 بهمن این شهرستان با استقرار میز خدمت در محل مصلی نماز جمعه پاسخگوی سؤالات مردم در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، هم‌زمان با فرارسیدن سی‌امین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی جمهوری اسلامی سید ابراهیم موسوی رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود به همراه جمعی از کتابداران کتابخانه‌ عمومی 22 بهمن این شهرستان با حضور در محل مصلی نماز جمعه پاسخگوی سؤالات مردم در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی شدند.
رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در این خصوص گفت: یکی از موضوعاتی که در جامعه امروز ضرورت دارد تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در کنار این میزهای خدمت، مسئولین فرصت پیدا می‌کنند، علاوه بر حل مشکلات مردم، دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تبیین کنند.


گفتنی است: سخنرانی پیش از خطبه توسط سید ابراهیم موسوی و ارائه گزارش عملکرد یک‌ساله اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود، پیش ثبت‌نام عضویت رایگان، برگزاری مسابقات نقاشی و قصه‌گویی برای کودکان، اهدای جایزه، معرفی کتاب و... از برنامه‌های فرهنگی کتابداران این شهرستان در مصلی نماز جمعه بود. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ