فهرست

اخبار شهرستان‌ها
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت؛

دیدار جمعی از اهالی فرهنگ و هنر با فرمانده سپاه ناحیه شاهرود

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج رییس اداره کتابخانه‌های عمومی و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان با سرهنگ پاسدار محمد خوش‌قدم فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شاهرود دیدن و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سید ابراهیم موسوی، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود به همراه محمد یزدی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود؛ عباس اعتماد، رییس کانون بسیج هنرمندان شهرستان شاهرود و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان با سرهنگ پاسدار محمد خوش‌قدم فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شاهرود دیدار و گفتگو کردند.
رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در این نشست ضمن گرامیداشت و تبریک هفته بسیج، به فرموده رهبر کبیر انقلاب اشاره کرد و بسیج را شجره طیبه انقلاب نامید و تأکید کرد: روحیه بسیجی باید در تمامی شئون زندگی انسان وارد شود.

           
سید ابراهیم موسوی با یادآوری رشادت‌های بسیجیان در طول ۸ سال دفاع مقدس، عرصه دفاع را ادامه‌دار عنوان کرد و افزود: امروز در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و هنری نیز نیاز به روحیه بسیجی داریم این شجره طیبه به برکت خون شهدا شناخته‌شده و یک فرهنگ اصیل در جهان است.
در ادامه فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شاهرود نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور اهالی فرهنگ و همچنین تبریک هفته بسیج به حاضرین در جلسه گفت: بسیج به عنوان مردمی‌ترین نهاد ارزشی برخاسته از بطن جامعه در جمهوری اسلامی ایران موجب عزت، اقتدار، افتخار و سربلندی نظام و انقلاب اسلامی است.
سرهنگ پاسدار محمد خوش‌قدم اظهار کرد: این ثمره شیرین انقلاب اسلامی، با درایت و هوشیاری امام بسیجیان شکل گرفت و متأثر از اندیشه‌های تابناک و نورانی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به رشد و بالندگی و کمال رسید و در سرنوشت‌سازترین صحنه‌های تاریخ پر حماسه انقلاب اسلامی، نقشی کارآمد و تأثیرگذار ایفا نمود.
او بابیان اینکه شعار هفته بسیج امسال «بسیج خدمت‌گزار ملت ایران» است، افزود: هفته بسیج فرصتی است که خدمات و ظرفیت‌های تشکیلات مردم پایه بسیج را برای ایفای نقش بکار گیریم.
عباس اعتماد رئیس کانون بسیج هنرمندان شاهرود نیز با گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از ایثار و فداکاری بسیجیان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های بسیج هنرمندان بر حضور فعال بسیجیان هنرمند در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی و بسیج تأکید کرد.
در پایان این نشست با اهدا قاب تمثال رهبری از فرمانده سپاه شهرستان به نمایندگی از همه بسیجیان در این هفته تقدیر به عمل آمد.

           
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ