فهرست

اخبار شهرستان‌ها
هم‌زمان با روز جهانی معلولان و به همت کتابدار بخش کودک کتابخانه 22 بهمن؛

خدمات کتابداری به کودکان با نیازهای ویژه در شهرستان شاهرود انجام می‌شود

هم‌زمان با روز جهانی معلولان سمیه رجبی کتابدار بخش کودک کتابخانه 22 بهمن با حضور در محل نگهداری از کودکان با نیازمندی‌های ویژه در شهرستان شاهرود برنامه‌های شاد و متنوعی را برای حاضرین اجرا کرد که کاردستی، شعرخوانی و قصه‌گویی از بخش‌های مختلف این برنامه بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سمیه رجبی کتابدار بخش کودک کتابخانه 22 بهمن شاهرود در این خصوص گفت: دانش‌آموزان با نیازهای ویژه گرچه در زندگی محدودیت‌هایی دارند، اما در برخی عرصه‌ها همچون عرصه‌های هنری، فرهنگی، ورزشی و مهارتی استعدادهای بالقوه دارند و نشان داده‌اند که می‌توانند با غلبه بر این محدودیت‌ها موفقیت‌های شایسته‌ای کسب کنند.

وی اظهار داشت: کودکان با نیازهای ویژه به حق مصداق بارز حکمت و رحمت کردگارند که چنانچه به حکمت برخی از توانشان کاسته شده است، به رحمت درهای بی‌شمار دیگری به توانمندی شأن افزوده‌شده است و ما وظیفه داریم از فکر و اندیشه‌های  ارزشمند آنان در حل مشکلاتشان استفاده کنیم.
رجبی در پایان افزود: به همین منظور مقررشده است تا همکاران کتابخانه عمومی 22 بهمن شاهرود هر هفته با حضور در این مرکز توان‌بخشی، سهمی در شکوفایی استعدادهای این قشر عزیز داشته باشند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ