فهرست

اخبار شهرستان‌ها
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گرمسار در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه مقاله‌نویسی مطرح کرد:

تحقیق و پژوهش خمیرمایه و زیربنای هر پیشرفت و توسعه ماندگار در جامعه است

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی گرمسار در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه مقاله‌نویسی تحقیق و پژوهش را خمیرمایه و زیربنای هر پیشرفت و توسعه ماندگار در جامعه دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل کتابخانه‌های عمومي سمنان، به مناسبت فرارسیدن هفته پژوهش، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه مقاله‌نویسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آرام، امام جمعه شهرستان گرمسار؛ حسن نورمحمدی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار و جمعی از مدیران، دبیران و دانش‌آموزان مدرسه دخترانه مریم مقدس گرمسار برگزار و از دانش آموزان شرکت‌کننده برتر در حوزه مقاله‌نویسی تجلیل و قدردانی شد.
                     
حسن نورمحمدی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار در این مراسم گفت: ترویج و گسترش پژوهش در میان دانش آموزان موجب تقویت روحیه پرسشگری، تغییر نگاه به اطراف، تقویت اندیشه و ایجاد خلاقیت و نوآوری در آنان خواهد شد.
گفتنی است؛ این مسابقه مقاله‌نویسی به مناسبت سی‌امین هفته کتاب در بین دانش آموزان مدرسه مریم مقدس شهرستان گرمسار برگزار شد که بیش از 50 مقاله (در موضوعات: اجتماعی، ازدواج، طلاق و خشونت) به دبیرخانه ارائه و پس از بررسی‌های به‌عمل‌آمده سه مقاله از دانش آموزان پایه هشتم متوسطه (فاطمه دهرویه ثنا جان محمدی ساجده قندالی) به عنوان منتخب معرفی و از آن‌ها تقدیر و تجلیل شد.
شایان‌ذکر است؛ در بخشی از این برنامه دانش آموزان برگزیده، مطالب تحقیقی خود را برای حضار ارائه دادند.
                         
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ