فهرست

اخبار شهرستان‌ها
با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان آرادان انجام شد؛

محفل ادبی صبح امید با نقد و بررسی کتاب «با سردار دل‌ها»

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان محفل ادبی صبح امید با نقد و بررسی کتاب «با سردار دل‌ها » در کتابخانه عمومی شهید فهمیده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، ویژه‌برنامه پاسداشت اسوه بصیرت و مقاومت، شهید حاج قاسم سلیمانی و نقد کتاب «با سردار دل‌ها» به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان و با حضور رضا خانی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین جلیل شریفی‌نیا؛ امام جمعه شهرستان آرادان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علی موسوی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان آرادان، جواد صفری، بخشدار مرکزی آرادان؛ ابراهیم مونسان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان؛ علی غفوریان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان؛ حسین پازوکی، نویسنده و شاعر؛ امید همتی، رئیس انجمن ادبی شهرستان آرادان و جمعی از شاعران و علاقه‌مندان به حوزه کتاب و کتاب‌خوانی در کتابخانه عمومی شهید فهمیده برگزار شد.
رضا خانی فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان در ابتدای این نشست ضمن تسلیت شهادت سردار دل‌ها با اشاره به سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و اشاره به جایگاه والای این قهرمان ملی در بین آحاد مردم گفت: سردار سلیمانی اسوه مسئولان و جوانان انقلابی است و بخشی از خدمات این بزرگ‌مرد به میهن اسلامی را برشمرد.
در ادامه جلسه محسن صفری به عنوان منتقد ضمن تسلیت شهادت سردار به بررسی و نقد کتاب «با سردار دل‌ها» پرداخت و گفت: نقاط قوت کتاب ازجمله طرح جلد بسیار جذاب با تلفیقی از رنگ‌ها، نثر روان و ادبی نویسنده، شیرازه و قطع مناسب کتاب و ویرایش مناسب متن است که همگی باعث جذب مخاطب می‌گردد.
شایان‌ذکر است: کتاب با سردار دل‌ها نوشته حسین پازوکی چهل یکمین اثر این نویسنده محسوب می‌شود. این کتاب روایتگر رشادت‌ها و فداکاری‌ها و؛ بیانات هم‌رزمان ایشان وهم چنین مراسم بزرگداشت و سوگواری مسئولین شهرستان‌های آرادان و گرمسار در وصف سردار حاج قاسم سلیمانی است.
در پایان شاعران محفل ادبی اشعاری در وصف سردار سلیمانی سرودند و همچنین نمایشگاه کتابی با همین مضمون به دید عموم گذاشته شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ