فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در حاشیه برپایی میز خدمت در میعادگاه نماز جمعه شاهرود مطرح شد؛

کتاب‌خوانی کليد گذر از محدودیت‌ها و جهالت‌ها است

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در حاشیه برپایی میز خدمت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در میعادگاه نماز جمعه این شهر کتاب‌خوانی را کليد گذر از محدودیت‌ها و جهالت‌ها دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، در حاشیه برگزاری نماز جمعه شهرستان شاهرود، میز خدمت به مناسبت تولد بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) و باهدف افزایش عضویت و سرانه مطالعه و همچنین پاسخگویی به مخاطبان و معرفی خدمات اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود با حضور سید ابراهیم موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود و جمعی از کتابداران و مسئولین کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برگزار و پرسش‌ها و درخواست‌های مراجعین مورد رسیدگی قرار گرفت.
سید ابراهیم موسوی، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن تولد بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) و بابیان اینکه خدمت به مردم همواره بالاترین افتخار برای مسئولین است، افزود: اجرای این‌گونه برنامه‌ها در راستای ارتقاء رضایتمندی مردم مؤثر بوده و موجب دلگرمی و امیدآفرینی در بین مردم خواهد شد.
سید ابراهیم موسوی تصریح کرد: کتاب‌خوانی، راهی برای دستيابی به دانایی و توانایی است که به آدمی در فهم و درک درست، یاری می‌رساند و کليد گذر از محدودیت‌ها و جهالت‌ها و ورود به دنيای گسترده و ژرف است. از همين رو، مطالعه پنجره‌ای به سوی اندیشه‌ها، تجربه‌ها، آموخته‌ها و اندوخته‌هاست درنتیجه مطالعه و خواندن هميشگی و مادام‌العمر، اساس فرهنگ کتاب‌خوانی است.
گفتنی است: پیش ثبت‌نام عضویت رایگان، برگزاری مسابقات نقاشی، قصه‌گویی، اهدای جایزه و... از دیگر برنامه‌های فرهنگی کتابداران در مصلی نماز جمعه بود که مورد بازدید و استقبال فرماندار و امام جمعه این شهرستان واقع شد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ