فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در نشست بصیرتی با موضوع حجاب و عفاف انجام شد؛

تجلیل از بانوان همکار شهرستان گرمسار در کتابخانه عمومی علامه طباطبایی

با همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرمسار به مناسبت سالروز ميلاد با سعادت حضرت صديقه طاهره، فاطمه زهرا(س) ، با هدف بزرگداشت مقام زن، با حضور جمعی از کتابداران، کارکنان و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان گرمسار، از بانوان شاغل در اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س)، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار، در مراسم نشست بصیرتی با موضوع سبک زندگی و سیره حضرت زهراء (س) از بانوان شاغل در اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان در محل کتابخانه عمومی علامه طباطبایی تجلیل کرد.
در ابتدای این نشست حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار ضمن تبريک ميلاد فرخنده حضرت زهرا (س)؛ وجود نازنين حضرت زهرا(س) را مايه فخر و مباهات همه مسلمانان و خصوصاً شيعيان دانست والگوگيري از شخصيت كامل و بي بديل دخت رسول خدا( صلي الله عليها و آله )  را براي تمام زنان مايه ي آرامش و سعادت در زندگي عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین علی قابل رییس حوزه علمیه برادران شهرستان گرمسار نیز در این جلسه ضمن تبريک ميلاد ام ابيها فاطمه الزهرا(س) و امام عظيم الشأن، تکريم و تجليل از مقام مادر و روز زن را مبارک دانست و با اشاره به تبيين جايگاه ويژه فاطمه الزهرا(س) خاطرنشان کرد: بانوان جامعه بايد با تأسي و الگوپذيري از سيره و منش فاطمه الزهرا(س) در مسير کمال و بهروزي پيش رفته و دنيا و آخرت خود را تضمين نمايند.
شايان ذکر است، در پایان این برنامه بصیرتی از بانوان همکار در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرمسار با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ