فهرست

اخبار شهرستان‌ها
با حضور اعضای کودک و بزرگ‌سال برگزار شد؛

جشن میلاد حضرت امام علی (ع) در کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی

به همت کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی ویژه‌برنامه جشن میلاد حضرت امام علی (ع) در کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، به مناسبت دهه فجر و همچنین میلاد امام علی علیه‌السلام و روز پدر، ویژه‌برنامه‌ای با حضور حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار و جمعی از کودکان و خانواده‌های آن‌ها در سالن آمفی‌تئاتر کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی شهرستان گرمسار برگزار شد.
سکینه پازکی مسئول کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی در این ویژه‌برنامه اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی به مکانی تبدیل‌شده است تا همه اعضا به ویژه کودکان و نوجوانان بتوانند علاوه بر کتاب خواندن اوقات خوبی را پشت سر گذاشته و به معرفت و بصیرت آن‌ها افزوده شود.
وی تأکید کرد: بخش اعظمی از اعضای کتابخانه‌ عمومی علامه محمدتقی ایوانکی، کودکان و نوجوانان هستند که اوقات فراغت خود را در این محیط علمی و فرهنگی می‌گذرانند.
پازکی افزود: با توجه به ایام دهه مبارک فجر و ولادت باسعادت حضرت علی (ع) امکان عضویت رایگان در کتابخانه برای همه رده‌های سنی تا 22 بهمن فراهم است.
حسن نورمحمدی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار نیز در این مراسم ضمن تبریک اعیاد از همراهی خانواده‌ها و کودکان با برنامه‌های کتابخانه تشکر کرد و گفت: رشد و شکوفایی نهال انقلاب اسلامی ایران درگرو شناساندن این انقلاب به کودکان است. دشمنان تلاش دارند به ایران و انقلاب ضربه بزنند و ما باید مراقب هجمه‌های دشمن باشیم.
اجرای گروه سرود در وصف مولا امیرالمؤمنین علیه‌السلام همچنین دهه مبارک فجر، دکلمه خوانی، شعرخوانی و مسابقه از دیگر برنامه‌های این جشن بود.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ