فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در دیدار با خانواده شهید نوجوان علی ابوذری تأکید شد؛

درک شهدای نوجوان از جامعه و نیازهای روز آن باید الگوسازی شود

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در دیدار با خانواده شهید علی ابوذری از شهدای جنگ تحمیلی تأکید کرد: درک شهدای نوجوان از جامعه و نیازهای روز آن باید الگوسازی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سید ابراهیم موسوی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود به همراه جمعی از کتابداران و کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود هم‌زمان با دهه مبارک فجر با حضور در منزل نوجوان شهید علی ابوذری از شهدای دوران دفاع مقدس با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.
سید ابراهیم موسوی در این دیدار علی ابوذری را الگوی نوجوانان ایرانی توصیف کرد و گفت: این شهید والامقام که ابتدای نوجوانی در دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت رسید با درک بالای خود از نیاز آن روز جامعه و حضور داوطلبانه در جبهه جانش را فدای عقیده و وطن کرد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شاهرود بابیان اینکه مطالعه تاریخ ایران و جهان برای آگاهی و دست یافتن به برخی اطلاعات و نیازها برای نوجوانان و جوانان این مرز و بوم ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است، ادامه داد: با مطالعه تاریخ و افزایش دانش فردی همراه سواد رسانه در مسائل و چالش‌های پیش رو کمتر دچار اشتباه و انحراف خواهیم شد.
گفتنی است در پایان این دیدار همکاران اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود با خانواده شهید والامقام سید اشرف موسوی نیز دیدار و گفتگو کردند. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ