فهرست

اخبار شهرستان‌ها
به همت کتابداران کتابخانه عمومی کومش انجام شد؛

ویژه‌برنامه جشن انقلاب اسلامی ویژه کودکان در کتابخانه عمومی کومش سمنان

به مناسبت چهل و چهارمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ویژه‌برنامه «جشن انقلاب» باهدف آشنایی کودکان و نوجوانان با دهه فجر و نیز فضای کتاب و کتاب‌خوانی به همت کتابداران کتابخانه عمومی کومش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، هم‌زمان با گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی، اداره کتابخانه عمومی شهرستان سمنان به همت کتابداران کتابخانه کومش و با همکاری اداره بهزیستی شهرستان سمنان و اداره گاز این شهرستان ویژه‌برنامه جشن بزرگ انقلاب را با حضور کودکان کار و کودکان بی‌سرپرست در محل کتابخانه عمومی کومش برگزار کرد.
سمانه امیرجان مسئول کتابخانه کومش در این خصوص گفت: این کتابخانه با تلاش کتابداران خود همواره سعی دارد با برگزاری جشن‌ها و برنامه‌های مختلف در مناسبت‌های گوناگون، ضمن ایجاد شورونشاط در جامعه، کودکان و نوجوانان را با تاریخچه و اتفاقات صورت گرفته در رویدادهایی مانند دهه مبارک فجر و انقلاب اسلامی و ... آشنا کند.
امیرجان افزود: اجرای برنامه‌های متنوع و شاد، اجرای سرود گروه مصباح، اجرای نمایش توسط گروه قاصدک، برگزاری مسابقه، اجرای موسیقی توسط کودکان پیش‌دبستانی، رنگ‌آمیزی صورت کودکان، اجرای استندآپ کمدی و همچنین حضور آقای ایمنی و آشنا کردن کودکان و نوجوانان با بهینه‌سازی مصرف گاز ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های این جشن باشکوه در کتابخانه عمومی کومش بود.