فهرست

اخبار شهرستان‌ها
هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر؛

اکران سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم‌های مستند عمار در کتابخانه‌های شهرستان دامغان

هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و آغاز اکران سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم‌های مستند عمار در شهرستان دامغان، کتابخانه‌های عمومی این شهرستان به اکران فیلم‌های جشنواره پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های استان سمنان، آزاده امینیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان از آغاز اکران سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم‌های مستند عمار در شهرستان دامغان و کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان بابیان اینکه سیزدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار با محوریت جهاد تبیین و ایران قوی در شهرستان دامغان در حال برگزاری است تصریح کرد: فیلم‌های این جشنواره برای سنین مختلف به اکران درآمده و علاقه‌مندان به تماشای آن می‌توانند به کتابخانه‌های شهر دامغان مراجعه نمایند.
امینیان ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب همشهریان دامغانی از این جشنواره گفت: تاکنون برای گروه سنی نوجوان فیلم‌های نقاب‌دارها و سلام بر ابراهیم به کارگردانی اسماعیل یوسفی و مستند مادرانه به کارگردانی علیرضا باغشنی در کتابخانه منوچهری دامغانی اکران شده است.
وی ادامه داد: برای گروه سنی بزرگ‌سال، مستند مادرانه با همکاری حوزه علمیه فاطمیه در کتابخانه عمومی شهید شاه‌چراغی برای مادران به اکران درآمد و در کتابخانه مدیر عالمی نیز پویانمایی قلعه ماهیان به کارگردانی امیر کساوندی برای گروه سنی کودک و با همکاری پیش‌دبستانی سرزمین فرشته‌ها اکران شد که با استقبال کودکان همراه بود.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان در پایان تصریح کرد: در ادامه برنامه‌های اکران فیلم‌های جشنواره عمار در دهه فجر با همکاری پایگاه بسیج مسجد حضرت معصومه دو مستند دوران نوجوانی قاسم به کارگردانی فهیمه چنگیز برای نوجوانان و فرنگیس شیرزن ایرانی به کارگردانی علیرضا حبیبی برای بانوان عضو در کتابخانه به اکران درآمده است.
گفتنی است؛ اکران فیلم‌های جشنواره عمار در کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان همچنان ادامه دارد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ