فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در آستانه سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور صورت پذیرفت؛

تجلیل از پیشکسوت و بازنشسته کتابخانه‌های عمومی شاهرود

در آستانه سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به همراه جمعی از کارکنان با حضور در منزل فاطمه پاشایی پیشکسوت و بازنشسته کتابخانه‌های عمومی شاهرود از وی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به همراه سید ابراهیم موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شاهرود؛ فاطمه مداح، کارشناس مسئول امور همکاری ها و انجمن های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛ سمیرا بهرامیان، کارشناس آمار و پژوهش اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان و جمعی از همکاران شهرستان شاهرود با حضور در منزل فاطمه پاشایی پیشکسوت و بازنشسته کتابخانه‌های عمومی شاهرود از زحمات و تلاش های وی در راستای پیشبرد و اعتلای فرهنگ مکتوب تقدیر و قدردانی کرد.
در این مراسم محمد طاهریان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با تأکید بر اینکه بازنشستگان در عرصه کتابداری دارای تجارب ارزنده‌ای هستند گفت: بی‌شک پیشرفت و توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی مرهون خدمات ارزشمند و اثرگذار مردان و زنانی است که در انجام وظایف خود صادقانه و از روی اخلاص و صبوری اهتمام داشته‌اند و تلاش این عزیزان به یادگار خواهد ماند.
محمد طاهریان همچنین تصریح کرد: بازنشستگان را هیچ وقت نباید فراموش کرد، بلکه همواره باید زحمات این عزیزان را موردتقدیر و توجه قرارداد. تغییر نگرش جامعه نسبت به جایگاه افراد بازنشسته و ایجاد روحیه و امید در آنان، به‌طور قطع دلگرمی جوانان و آینده‌سازان کشور را به همراه دارد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ