فهرست

اخبار شهرستان‌ها
به مناسبت نیمه شعبان و میلاد امام زمان (عج)؛

جشن «منتظران مهدی (عج)» ویژه دختران نوجوان مدارس در دامغان برگزار شد

به مناسبت نیمه شعبان و میلاد امام زمان (عج)، جشن بزرگ «منتظران مهدی (عج) ویژه دختران نوجوان مدارس شهرستان دامغان» در سالن منوچهری دامغانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، به مناسبت نیمه شعبان و میلاد امام زمان عج (جشن بزرگ منتظران مهدی) عج «ویژه دختران نوجوان مدارس شهرستان دامغان» به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در سالن منوچهری برگزار شد.
آزاده امینیان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان؛ ضمن تبریک عید بزرگ نیمه شعبان و نیز سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی از دانش آموزان و معلمان دعوت کرد تا با حضور در کتابخانه‌های عمومی شهرستان از شرایط عضويت رايگان نیز استفاده کنند و با خدمات متنوع کتابخانه‌ها آشنا شوند.
حجت‌الاسلام محمدحسن عبیری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان نیز ضمن عرض تبریک اعیاد ماه شعبان از حضور پرشور دانش آموزان در این برنامه تشکر کرد و گفت: اداره کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با همکاری یکدیگر در این ایام برنامه‌های شاد و متنوع زیادی را برای مردم شهر برگزار کرده‌اند و ان شاالله این روند در سال جدید هم ادامه‌دار خواهد بود.
گفتنی است، این مراسم با برنامه‌های شاد و مفرح نظیر مولودی‌خوانی، اجرای نمایش، مسابقه و اهدای جایزه همراه بود.


 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ