فهرست

اخبار شهرستان‌ها
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی خبر داد:

ایزوگام کتابخانه عمومی ابن یمین فرومدی با همراهی خیرین نیک‌اندیش

کمال ترابیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی از جذب اعتبارات عمرانی برای ایزوگام کتابخانه عمومی ابن یمین فرومدی شهرستان میامی توسط خیرین نیک‌اندیش این روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، کمال ترابیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی در گفتگویی با اعلام این خبر اظهار داشت: ایزوگام کتابخانه ابن یمین فریومدی با یاری شرکت معدن کاریز شهر فرومد و شورای اسلامی روستا با جذب اعتبار بالغ بر 220000000 ریال انجام‌شده است.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میامی در ادامه از اقدام خیرخواهانه خیرین به عنوان تأمین‌کننده اعتبار تعمیر سقف کتابخانه روستای فرومد تقدیر و بیان داشت: این‌گونه اعمال خیر نزد خداوند متعال به عنوان باقیات‌الصالحات محسوب خواهد شد.
وی همچنین افزود: این روستا از ظرفیت خیرین مناسبی برخوردار است که خوشبختانه همیشه حضوری مستمر و پررنگ در حوزه‌های مختلف داشته‌اند.
کمال ترابیان در پایان بابیان اینکه تاکنون تلاش‌های زیادی برای جذب کمک‌های مالی از سوی خیرین در شهرستان صورت گرفته، از خیرین نیک‌اندیش دعوت کرد برای سرمایه‌گذاری در حوزه احداث و حمایت از کتابخانه‌های عمومی حضوری پررنگ داشته و این سرمایه‌گذاری را به نفع جامعه و در راستای رسیدن به آگاهی و دانایی وزندگی بهتر برای شهروندان بدانند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ