فهرست

اخبار شهرستان‌ها
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان در نمایشگاه کسب‌وکارهای کوچک مطرح کرد:

کتابخانه‌های عمومی بازوان مهم فرهنگی کشور هستند و خدمات متنوعی را به عموم مخاطبان ارائه می‌دهند

آزاده امینیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان در نمایشگاهی که به منظور حمایت از کسب‌وکارهای کوچک در کتابخانه عمومی شهید مشهد شهر امیریه برگزار شد کتابخانه‌های عمومی را بازوان مهم فرهنگی کشور توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، نمایشگاه یک‌روزه‌ عرضه محصولات و صنایع خانگی در شهر امیریه دامغان باهدف حمایت از تولید و کسب‌وکار و اجتماع سازی برای حمایت از تولیدات خانگی و کسب‌وکارهای کوچک در کتابخانه عمومی شهید مشهد امیریه برگزار شد.
صدیقه تیموری مسئول کارگاه تولید محصولات خانگی نیایش ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص محصولات تولیدی عرضه‌شده گفت: کارگاه خانگی نیایش با حضور شش نفر از خانم‌های باتجربه دامغانی اداره می‌شود و محصولاتی از قبیل شیرینی خانگی، ترشی، سبزی خشک، قطاب، دادچه، رب انار و ...تولید و به صورت کاملاً بهداشتی به دست مصرف‌کننده می‌رسد.
آزاده امینیان رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دامغان نیز دراین‌باره گفت: امروزه کتابخانه‌های عمومی بازوان مهم فرهنگی کشور هستند و خدمات متنوعی را به عموم مخاطبان از هر رده سنی و تحصیلی ارائه می‌دهند.
وی ضمن تاکید به نقش کتابخانه‌های عمومی در حمایت از کسب و کارهای کوچک از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی و برپایی نمایشگاه‌های فروش محصولات تولید شده، به برگزاری همایش‌های مختلف و مفید توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طی سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: دومین همایش بین‌المللی «کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک» باهدف شناسایی راهکارها، ایده‌ها و تجربه‌ها، برای استفاده از ظرفیت کتابخانه‌های عمومی به‌ منظور مشارکت فعال در فضای کسب‌وکار کشور در روزهای ۲۵ و ۲۶ مهرماه ۱۴۰۲ به میزبانی شهر مشهد برگزار خواهد شد.