فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در نشست هم‌اندیشی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شاهرود با رئیس اداره آموزش و پرورش مطرح شد:

تحقق شعار سال با برنامه‌ریزی مدون فرهنگی و توسعه مطالعه مفید سریع‌تر امکان‌پذیر است

سید محمد موسوی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود در جلسه هم‌اندیشی با سید ابراهیم موسوی تحقق شعار سال را با برنامه‌ریزی مدون فرهنگی و توسعه مطالعه مفید امکان‌پذیر دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، جلسه هم‌اندیشی با حضور سید ابراهیم موسوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود؛ سید محمد موسوی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود و جمعی از کتابداران این شهرستان باهدف بسط و گسترش فرهنگ مطالعه و گسترش همکاری‌های متقابل میان این دو دستگاه، برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شاهرود در این جلسه ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو گفت: تحقق مهار تورم و رشد تولید که امسال از طرف مقام معظم رهبری مورد تأکید قرار دارد، با گام‌های بلند، استوار وهمت جوانان این مرز و بوم که با تحقیق، پژوهش و مطالعه آمیخته است در آینده نزدیک رقم خواهد خورد.
سید ابراهیم موسوی افزود: در فرمایشات مقام معظم رهبری همواره بر تکیه و استفاده از توان جوانان نخبه تأکید شده است که راه برون‌رفت و گشایش‌های اقتصادی با علم جوانان متعهد و تجربه پیشکسوتان آمیخته است.
وی بابیان اینکه تعامل بیشتر با سازمان‌ها، نهادی دولتی و بخش خصوصی برای توسعه فرهنگ مطالعه با رویکرد پژوهش و مطالعه اقتصادی و تورم زدایی یکی از اولویت‌های این اداره است، ابراز داشت: برای تحقق این مهم برنامه‌ها و مسابقه‌ای فرهنگی بیشتری برنامه‌ریزی خواهد شد.
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود نیز در این دیدار گفت: تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» با برنامه مدون فرهنگی و توسعه و ترویج مطالعه مفید سریع‌تر دست‌یافتنی است.
سید محمد موسوی افزود: هر چه سطح آگاهی و دانش عمومی جامعه از طریق مطالعه هدفمند و مفید افزایش یابد به توسعه اقتصادی، مهار تورم و رشد تولید با برنامه‌ریزی مدون نزدیک‌تر خواهیم شد.
 وی بابیان اینکه رشد فرهنگی بر نحوه مطالبات اقشار مختلف تأثیر بسزا و مؤثری دارد، ابراز داشت: هماهنگی‌های برنامه‌ریزی برای انجام امور فرهنگی و گسترش همکاری‌های برون‌سازمانی با حضور کارشناسان خبره این دو  اداره از اولویت کاری امسال بشمار می‌رود.
رئیس آموزش و پرورش شاهرود ادامه داد: برپایی مسابقه‌های کتاب‌خوانی، جشنواره‌های ملی رضوی و سایر موارد از این دست، یکی از اهداف مهم این اداره با همکاری دانش آموزان و معلمان است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ