فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در راستای آشنا کردن نسل جدید با معارف دینی و ترویج اخلاق اسلامی؛

ویژه‌برنامه «با فرشته‌ها» (مخصوص روزه اولی‌ها) در سمنان برگزار شد

هم‌زمان با میلاد کریم اهل‌بیت امام حسن علیه‌السلام در راستای آشنا کردن نسل جدید با معارف دینی و ترویج اخلاق اسلامی در میان نوجوانان ویژه‌برنامه «با فرشته‌ها»(مخصوص روزه اولی‌ها) به همت کتابخانه مرکزی سمنان در مسجد تاریخی امام خمینی (ره) سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، هم‌زمان با میلاد کریم اهل‌بیت امام حسن علیه‌السلام ویژه‌برنامه‌ای تحت عنوان با فرشته‌ها (مخصوص روزه اولی‌ها) به همت کتابخانه مرکزی سمنان و با حضور محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و حمیده میرزازاده، رئیس کتابخانه مرکزی سمنان در مسجد تاریخی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.
 مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در گفتگویی در این زمینه اظهار داشت: کتابخانه‌های عمومی به عنوان پایگاهی فرهنگی و اجتماعی نقش بسزایی در ترویج معارف اسلامی و تربیت دینی کودکان و نوجوانان دارند.

محمد طاهریان خاطرنشان کرد: برگزاری چنین مراسمی برای کودکان و نوجوانانی که به سن تکلیف می‌رسند، قطعاً مفید است و باعث تشویق آن‌ها برای انجام فریضه‌ الهی خواهد بود.
حمیده میرزازاده رئیس کتابخانه مرکزی سمنان نیز گفت: این جشن با استقبال گسترده دختران در رده‌های سنی 9 تا 12 سال قرار گرفت و حاضرین ضمن بازدید از غرفه کتابخانه مرکزی با نحوه شرکت در دوازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی آشنا شدند.

گفتنی است در این مراسم برنامه‌های متنوع و جذاب فرهنگی و هنری نیز با حضور دختران دانش آموزان روزه اولی به اجرا درآمد.