فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در راستای برند سازی و هویت‌سازی کتابخانه‌ها صورت گرفت؛

پخش گزارشی از فعالیت‌های بخش كودك كتابخانه عمومي علامه محمدتقی ايوانكي از شبکه سراسری پویا در برنامه هدهد سفید

در راستای برند سازی و هویت‌سازی کتابخانه‌ها، فعالیت‌های بخش كودك كتابخانه عمومي علامه محمدتقی ايوانكي در برنامه هدهد سفید از شبكه سراسري پويا پخش شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، سکینه پازکی، مسئول کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ايوانكي با اعلام این خبر گفت: با تلاش همکاران در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور امروزه کتابخانه‌های عمومی در حال حرکت به سوی مردمی شدن هستند و تقریباً می‌توان گفت اکنون از تمام اقشار جامعه به خصوص کودکان و نوجوانان برای رفع نیازهای علمی خود به این مکان‌های فرهنگی مراجعه می‌کنند.
سکینه پازکی افزود: «هدهد سفید» یک برنامه ترکیبی با استفاده از بخش‌های گوناگون همچون کلیپ، قصه‌خوانی، گفتگو، نمایش و کتابخانه گردی است که به معرفی کتابخانه‌های عمومی کشور، کتابداران و اعضای فعال کتابخانه‌ها و کتاب می‌پردازد و از طریق معرفی ظرفیت‌های کتابخانه‌ها سعی در ترغیب کودکان به حضور در کتابخانه‌ها دارد.
گفتنی است، این برنامه ۲۶ قسمتی به کارگردانی وحید یوسفی، گروه سردبیری سامان درویشی، مرجان نوروزی و سرپرستی نویسندگان محمدرضا احمدزاده پنج‌شنبه و جمعه هر هفته حدود ساعت ۱۶ پخش می‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ