فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در جلسه تجلیل از معلمان فعال در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی مطرح شد؛

جامعه تحت لوای افراد کتاب‌خوان به آرامش، آراستگی و توسعه نائل می‌شود

حسن نورمحمدی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در جلسه تجلیل از معلمان فعال در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی، جامعه تحت لوای افراد کتاب‌خوان را جامعه‌ای توصیف کرد که به آرامش و آراستگی و توسعه نائل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، آیین تجلیل از معلمان فعال در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی با حضور حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار، محمد رشمه خواه، معاون امور پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان گرمسار و تعدادی از معلمان و مسئولین کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار در کتابخانه عمومی شهدای این شهر برگزار شد.
حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار در این نشست ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز گرامی داشت مقام معلم گفت: تکریم مقام والای معلم در کنار مقام پدر و مادر بر همه ما لازم است.
وی در خصوص همکاری ارزشمند فرهنگیان با کتابخانه‌های عمومی برای گسترش هرچه بیشتر فرهنگ مطالعه در بین دانش آموزان نیز گفت: توجه به کتاب‌خوانی در فراگیری تمامی علوم یک اصل مهم است و جامعه تحت لوای افراد کتاب‌خوان به آرامش و آراستگی و توسعه نائل می‌شود.
نورمحمدی با اشاره به برخی آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی حاصل از رسانه‌ها و تکنولوژی‌های روز در جامعه ابراز داشت: کتاب ازجمله ابزارهای رایج پرفایده و کم آسیب در جوامع بوده و هست، مادامی که فرزندان ما به مطالعه کتاب‌های مختلف مأنوس بشوند یقیناً بسیاری از دغدغه‌ها رفع می‌شود.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار در بخش پایانی صحبت‌هایش به برگزاری دوازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اشاره کرد و خواستار مشارکت حداکثری معلمان و دانش آموزان مدارس شهرستان در این جشنواره بین‌المللی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ