فهرست

اخبار شهرستان‌ها
مسئول کتابخانه عمومی شهرک البرز شاهرود در جمع بانوان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران:

مهارت‌آموزی و گسترش فرهنگ مطالعه مفید آینده جوانان را تضمین می‌کند

مسئول کتابخانه عمومی شهرک البرز شاهرود در جمع بانوان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران مهارت‌آموزی و گسترش فرهنگ مطالعه مفید را ضامن آینده جوانان دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، محبوبه قربانی، مسئول کتابخانه عمومی شهرک البرز شاهرود؛ با حضور در جمع بانوان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران به تشریح دوازدهمین دوره جشنواره ملی کتاب‌خوانی رضوی پرداخت.
محبوبه قربانی، مسئول کتابخانه عمومی شهرک البرز شاهرود در این گردهمایی ضمن بیان اینکه بانوان یکی از تأثیرگذارترین اقشار در تحکیم پیوندها و بنیان خانواده هستند که مهارت‌آموزی و مطالعه به عنوان بال‌های توسعه‌یافتگی در خانواده را باید بیش از پیش موردتوجه قرار دهند خاطرنشان کرد: مهارت‌آموزی و دست ورزی برای کودکان، نوجوانان و جوانان همراه گسترش فرهنگ مطالعه مفید آینده جوانان را تضمین می‌کند.
وی بابیان اینکه دوازدهمین جشنواره ملی کتاب‌خوانی رضوی نیز یکی از گام‌های مؤثر در افزایش سطح دانایی افراد خانواده درزمینهٔ آشنایی با معارف اسلامی وزندگی و سیرت ائمه اطهار (ع) است، تأکید کرد: شرکت گروهی هنرهای تجسمی با توجه به منابع مطالعاتی امسال به جذابیت‌های جشنواره افزوده است.
 قربانی با تأکید بر اینکه جشنواره کتاب‌خوانی رضوی به عنوان یک اقدام فرهنگی در مسیر انس با کتاب و ترویج فرهنگ ناب رضوی است و یک گام ارزشمند و روبه‌جلو به شمار می‌رود گفت: این جشنواره فرصتی را فراهم می‌کند تا مخاطبین جشنواره با کتاب‌های آموزنده و تأثیرگذار این حوزه آشنا شوند و از منبع عظیم سیره پاک و کم‌نظیر ائمه اطهار (ع) بهره بگیرند.
گفتنی است در پایان این نشت موضوعات و محورهای جشنواره رضوی و اهداف مورداستفاده را برای کارآموزان تشریح شد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ