فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در راستای حمایت از رویداد بین‌المللی «کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک»؛

کارگاه آموزشی عروسک بافی در کتابخانه عمومی شهید رجایی گرمسار برگزار شد

کارگاه آموزشی عروسک بافی در راستای حمایت از رویداد بین‌المللی «کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک» در کتابخانه عمومی شهید رجایی شهرستان گرمسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهید رجایی دومین دور از کلاس‌های هنر عروسک بافی با حضور مریم میمنی مربی این کلاس آموزشی و استقبال جمعی از خانم‌های عضو کتابخانه در محل کتابخانه عمومی شهید رجایی گرمسار برگزار شد.
حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار نیز ضمن بازدید از این کتابخانه و حضور در محل برگزاری این کلاس آموزشی گفت: در راستای سیاست‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و ترویج مهارت‌های مختلف در بین اقشار گوناگون خصوصاً حمایت از مشاغل کوچک درآمدزا، با پیگیری‌های همکاران کتابخانه شهید رجایی این کلاس آموزشی از سال گذشته در کتابخانه برپاشده که خوشبختانه به علت حضور مربی توانمند و باانگیزه آن، مورد استقبال اعضای این کتابخانه قرارگرفته است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به قابلیت‌های مختلف هنر عروسک بافی شامل دسترس بودن ابزار کار، هزینه کم و عدم نیاز به فضای خاص، این هنر بسیار زودبازده بوده و بنا به گزارش برخی از هنر آموزان بازار فروش آن مهیا و برخی از آثار تولیدشده نیز موفق به فروش رفته‌اند.
 به گفته حسن نورمحمدی اخیراً دومین دوره این کلاس تشکیل و صبح روزهای سه‌شنبه در محل کتابخانه شهید رجایی در حال برگزاری است. 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ