فهرست

اخبار شهرستان‌ها
در پیامی انجام شد؛

دعوت بخشدار مرکزی مهدی‌شهر از مردم برای شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

منصور نورانیان بخشدار مرکزی مهدی‌شهر در پیامی از مردم مهدی‌شهر و درجزین برای شرکت در دوازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، منصور نورانیان، بخشدار مرکزی مهدی‌شهر؛ در پیامی از مردم قم برای شرکت در دوازدهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح ذیل است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 کتاب بهترین دوست برای هم‌نشینی و همواره بهترین یار مهربان اهل علم بوده است. امروزه یکی از ابزارهایی که جامعه را به سوی تعالی و پیشرفت سوق می‌دهد، کتاب است و ترویج فرهنگ مطالعه در جهت افزایش سطح آگاهی مردم است. همچنین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی نیز در راه آگاهی بخشی به جامعه گام برمی‌دارد.
لذا هر اقدامی که در این زمینه انجام پذیرد قابل‌تحسین است. دوازدهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی، به میزبانی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهدی‌شهر، باهدف ترویج فرهنگ مطالعه و آشنایی آحاد مردم در رده‌های سنی مختلف با سیره و فرهنگ رضوی در حال برگزاری است.
اینجانب از مردم فرهیخته شهر مهدی‌شهر و شهر درجزین، اعم از کودک و نوجوان، جوانان و بزرگ‌سالان از همه اقشار، کارکنان ادارات، فرهنگیان، دانش آموزان و دانشجویان دعوت می‌نمایم با شرکت فعال در این حرکت فرهنگی بزرگ، گامی بلند در ترویج کتاب‌خوانی و گسترش فرهنگ ائمه اطهار (علیهم السلام) با محوریت ثامن‌الحجج بردارند.
منصور نورانیان بخشدار مرکزی مهدی‌شهر
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ